Hakkari Objektif Haber ailesi olarak Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyoruz. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!
Hakkari Yeni Yıl mesajları
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 1](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_1.jpg)
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 2](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_2.jpg)
NİHAT AKDOĞAN: HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLİ: Hêviya me ew e ku sala 2018, bibe sedema edalet, azadî û aşitiya hemû gelên bindest. Ji bo histêrê çavên dayika êdî bisekine; bi baweriya xwe her roj weke roja nû emê têkoşîn û heviya xwe bihevre bilind bikin. Bi silav û rêz ser sala 2018 pîroz dikim!
2018 yılının bütün ezilen halklara Barış, Adalet ve Özgürlük getirmesi; anaların gözünden bir damla yaş düşmemesi için, her gün ilk gün gibi, inançla, yılmadan yorulmadan, mücadeleyi ve umudu hep birlikte yükselteceğiz. Selam ve Saygılarımla Yeni Yılınızı kutluyorum.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 3](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_3.jpg)
CÜNEYİT ORHAN TOPRAK: HAKKARİ VALİSİ: Her yeni yıl başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.
Hakkâri’de göreve başladığım günden beri vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak, güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını temin etmek için hep birlikte, şehrimizin bütün kesimleriyle el ele gönül gönüle çalışmaya devam ediyoruz. 2017 yılında halkımıza daha iyi hizmet verme, İlimizin potansiyelini daha iyi noktalara taşıma çabasıyla başta eğitim, sağlık, ulaşım, çevre ve şehircilik gibi birçok alanda güzel bir yatırım dönemi geçirmiş bulunmaktayız. Yeni umutlarla, beklentilerle karşıladığımız 2018 yılında da Hakkâri’nin her alanda gelişmesi için vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda yeni projeler üretip aynı çalışma azmi ve heyecanıyla Ülkemizin aydınlık yarınlarına katkı sağlamanın gayreti içerisinde olacağız. İlimizi ve Ülkemizi daha mutlu yarınlara taşımak için vatandaşlarımızın da kendi üzerine düşen fedakârlıkları yerine getireceğine ve bunu kararlılıkla sürdüreceğine olan inancım tamdır.
Bugüne kadar aziz Milletimiz, ecdadından aldığı güçle Ülkemize karşı yapılan her türlü saldırıda bütün zorlukların üstesinden gelmeyi başarmış ve bütünlüğümüzü tehdit edenlerin emellerine ulaşmasına asla müsaade etmemiştir. Bütün ihanet ve terör çetelerine karşı büyük bir kararlılık ve başarı ile mücadele eden Devletimiz, birbirine her geçen gün daha fazla kenetlenen Milletimiz sayesinde gücüne güç katacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2018 yılının tüm dünyada barış, huzur, sağlık, güvenlik, refah ve dayanışmanın egemen olduğu, Ülkemizde yaşanan terör hadiselerinin son bulduğu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm Hakkârili hemşerilerimizin yeni yılını tebrik ediyorum.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 4](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_4.jpg)
GÜLİZAR İLİŞ: İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI: Yaşanan acıların, haksızlıkların, hukuksuzluğun, ölüm ve savaşların son bulduğu bir yeni yıl dileği ile yeni yılınız kutlu olsun. 2018 yılının başta annelerin ağlamadığı, adaletin tesis edildiği özgür ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ederim.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 5](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_5.jpg)
NAZMİ ÇUŞKUN ZEYNEP KAYA: HDP HAKKARİ İL EŞ BAŞKANLARI: Her doğan gün gibi her yeni gelen yılda halkımıza barışı, eşitliği ve özgürlüğü getireceğine olan inancımızla umudu, direnişi ve mücadeleyi hep birlikte yükselteceğiz. 2018 Yılı Barışın, Kardeşliğin, Özgürlüğün, Hukukun Bir Yaşam Tarzı Olduğu Eşitlik Temelinde Savaşsız, Sömürüsüz Bir Dünyanın Kurulması Dileğiyle Herkesin Yeni Yılını Kutluyoruz.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 6](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_6.jpg)
METİN TEKİN: AK PARTİ HAKKARİ İL BAŞKANI: Yepyeni umutlar ve hayaller ile beklediğimiz yeni yıl Hakkari halkına, ülkemize ve milletimize ve tüm dünya mazlumlarına barış huzur ve esenlik getirmesini yüce mevladan niyaz ediyorum.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 7](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_7.jpg)
SÜLEYMAN KANAT: DBP HAKKARİ İL EŞ BAŞKANI: Yeni yılın Barışa Demokrasiye ve Özgürlüklere vesile olmasını diliyorum. Tüm Halkımızın Yeni yılını kutluyorum
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 8](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_8.jpg)
AYTEKİN KARAHANLI: CHP HAKKARİ İL BAŞKANI: Yeni yılın tüm insanlığa, dünya kardeşliğine katkı sunması, insan hakları evrensel beyannamesi çerçevesinde, özlemini çektiğimiz demokrasi havasında hukuk ve insan hakları ihlallerinin son bulduğu, tüm dünyaya örnek teşkil edecek, barış ve huzur dolu bir Türkiye özlemiyle mutlu yıllar diliyorum
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 9](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_9.jpg)
İSMAİL AKBULUT: İHD HAKKARİ ŞUBE BAŞKANI: Umudumuzu en kötü anda bile kaybetmedik, nice bin yılları zulmün gölgesinde yaşamamıza rağmen her geçen gün köklerini tarihin derinliklerinden alan umudumuzu daha da büyüterek nice yılları eskittik. 2018 umutlarımızın yaşama dönüştüğü yıl olması dileğiyle
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 10](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_10.jpg)
ZEYDİN KAYA: HAKKARİ BARO BAŞKANI: Kıymetli halkımızın, ailelerinin, dostlarının ve sevdiklerinin yeni yıllarını kutluyoruz. 2018 yılı hepimize sağlık, huzur, güven, barış dolu günler getirmesine, ülkemizin ve milletimizin güçlenmesine hukukun üstünlüğüne ve adaletin tam tecellisine vesile olmasını dileriz.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 11](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_11.jpg)
SERVET TAŞ: HATSO BAŞKANI: 2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kaldı. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar ve gerçek dostluklar olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 12](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_12.jpg)
KESK HAKKARİ ŞUBELER PLATFORMU: Emeğin ve insanca bir yaşamın hakim olduğu, savaşın ve sömürünün olmadığı, demokratik, laik ve özgür bir ülkede, barış içinde bir arada yaşama mücadelesinin 2018 yılında daha da güçleneceğine dair inancımızla, bütün emekçilerinin yeni yılını kutluyoruz. Umut Kazanacak, Dayanışma Kazanacak, Mücadele Kazanacak.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 13](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_13.jpg)
NAİF ÖNAL: HAKKARİ ZİRAAT ODASI BAŞKANI: Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 14](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_14.jpg)
ŞEMSETTİN DEMİR: İSTANBUL HAKKARİLİLER DERNEĞİ BAŞKANI: Yeni yılın, Silahların değil barış ve kardeşliğin hakim olduğu bir yıl olma dileklerimizle.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 15](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_15.jpg)
BURHAN ÖLMEZ: ÖZ-OR YÖNETİM KURULU BAŞKANI: Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Başta bütün Hakkari halkı olmak üzere herkesin yeni yılını kutlarım. Mutlu Yıllar…
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 16](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_16.jpg)
İSMET ÇİFTÇİ: İŞADAMI: Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 17](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_17.jpg)
KAZIM DEMİR: İŞADAMI: 2018 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün sevdiklerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 18](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_18.jpg)
ABDURRAHMAN ER: İŞADAMI: 2018 yılının tüm İslam aleminin dostluk ve kardeşliğinin ön plana çıktığı birlik ve beraberliğinin pekişmesine vesile olmasını ve tüm İslam aleminin küfre karşı nice başarılar elde etmesini yüce Allah'tan temenni ederim.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 19](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_19.jpg)
MUZAFFER KARLI: İŞADAMI: Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Nice Yıllara!
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 20](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_20.jpg)
HALİFE ÖZKAN: İŞADAMI: Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam Alemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin. Tüm Hakkarili kardeşlerime barış ve huzur dileğiyle yeni yılımız kutlu olsun.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 21](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_21.jpg)
ABDULLAH ASAFOĞLU: ASAFOĞLU MERMER: Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 22](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_22.jpg)
MEHMET SEVEN : İŞADAMI: 2018 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 23](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_23.jpg)
EVREN BİLGİSAYAR: 2018 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.. Yeni yılınızı kutlar esenlikler dileriz.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 24](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_24.jpg)
DR.ROAL.ESTETİK: Yeni yılınız sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dileriz. iyi enerji mükemmel bir güzellik için yeni yılda ''Dr roal estetikte'' buluşalım
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 25](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_25.jpg)
MEHMET GÜR: GÜR KUYUMCUSU: Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 26](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_26.jpg)
MAXSİMUS PİZZA: Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 27](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_27.jpg)
ŞAKİR ERAT: ALTIN TAÇ KUYUMCULUK: Yeni yılın sizin ve aileniz için sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Bütün Hakkari halkının yeni yılın kutlu olsun.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 28](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_28.jpg)
MUZAFFER KAYA - KAYA PLAZA: 2018 yılının tüm insanlara sağlığın, mutluluğun huzurun ve barışın Bir arada olduğu bir yıl olması temennisiyle, çocukların ölmediği, anaların ağlamadığı, bir yıl diliyorum
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 29](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_29.jpg)
Nevzat Kazak: AHS: Hakkari halkının yeni yılını kutlar; yeni yılda sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz…
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 30](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_30.jpg)
İSMAİL ADIYAMAN: HAKKARİ SOFRASI: Her yeni yıl bir başka güzel.. yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Bütün Hakkari halkının yeni yılı kutlu olsun.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 31](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_31.jpg)
REYHAN AĞACANOĞLU: TÜRK HAVA YOLLARI: Yeni yılın tüm güzel müjdeler, en beklenmedik sürprizler ve hayal ettikleriniz ile kapınızı çalması, size ve ailenize mutluluklar getirmesi dileklerim ile… Nice mutlu senelere…
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 32](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_32.jpg)
ÖZ-SİMİT-SARAYI: Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dileriz. Her gününüz bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılınız kutlu olsun.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 33](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_33.jpg)
EZEL CEP SHOP: Yeni yılın size neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle... En içten sevgilerimizle...
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 34](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_34.jpg)
HARUN İLETİŞİM: 2018 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle bütün Hakkari halkının yeni yılını kutlarız.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 35](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_35.jpg)
SEVEN HILL: Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileriz.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 36](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_36.jpg)
ZAP SPOR: Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. 2018 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün sevdiklerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyoruz.
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 37](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_37.jpg)
MEHDİ DERİN-İSTANBUL-KUYUMCULUK: 2018 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
![Hakkari Yeni Yıl mesajları 38](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/gallery/72_38.jpg)
FERHAT-AYDIN-AYÇA-ZÜCCACİYE: Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle... En içten sevgilerimle...