![Vali Akbıyık'ın eğitim öğretim yılı mesajı](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/news/49439.jpg)
Vali Akbıyık'ın eğitim öğretim yılı mesajı
Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
HAKKARİ OBJEKTİF HABER
2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılının açılışı münasebetiyle sosyal medya hesabında paylaşım yapan Hakkari Valisi ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.
Vali Akbıyık mesajında şu ifadelere yer verdi:
"2022-2023 eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen, idareci ve velilerimize hayırlı olması temenni ediyor, öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum."
UYARI: Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur. Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.