![Çobanın yavru boz ayı ile diyaloğu](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/news/50600.jpg)
Çobanın yavru boz ayı ile diyaloğu
Hakkari’nin Derecik ilçesinde çoban Bülent Duyan’ın dağda karşılaştığı yavru boz ayı ile diyaloğu izleyenleri güldürdü.
Derecik ilçesine bağlı Mordağ köyünde çobanlık yapan Bülent Duyan isimli vatandaş, dağda hayvanlarını otlatırken kendisine doğru yaklaşan yavru ayıyı fark etti.
Duyan, yavru boz ayıyı cep telefonuyla çekmeye başladı. Hızlı bir şekilde ilerleyen yavru ayı, karşısında Duyan'ı görünce yavaşladı. Ayıya Kürtçe "Nereye gidiyorsun, yolunu mu şaşırdın. Kaçma buraya gel" diye seslenen Duyan'ın yavru ayı ile diyaloğu izleyenleri güldürdü.
UYARI: Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur. Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.