Ankara’dan Gelen Heyet, Hakkari Üniversitesi'nde İncelemelerde Bulundu

Ankara’dan Gelen Heyet, Hakkari Üniversitesi'nde İncelemelerde Bulundu

Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Hakkâri’deki Yatırım Programları” kapsamında Ankara’dan gelen heyet ile Zeynel Bey Kampüs alanında gözlemlerde bulundular.

HAKKARİ OBJEKTİF HABER

9 Martta Hakkari'ye gelen üniversite hiyeti Zeynel Bey yerleşkisinde incelemelerde bulundu. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Hakkâri’deki Yatırım Programları” kapsamında Bayburt Üniversitesi Eski Rektörü olan Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu,

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Daire Başkanı ve Bakanlık Koordinatörü İnşaat Mühendisi İdris Ertuş ve İnşaat Mühendisi Dr. Mesut Özarslan, Hakkari üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi’nin zemin ve altyapı çalışmalarını gözlemlemek üzere heyet ile Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş yerleşkeyi gezdiler.

4165620.jpg6686611.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur. Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.