![Ak Partili kadınlardan voleybol turnuvası](https://www.hakkariobjektifhaber.com/d/news/51111.jpg)
Ak Partili kadınlardan voleybol turnuvası
Hakkari'de Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığınca mahalleler arası kadın Voleybol turnuvası düzenlendi.
HAKKARİ OBJEKTİF HABER
Ak Parti Hakkari Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 'Sporla Göster Hünerini' etkinliği kapsamında Mahalleler Arası Kadınlar Voleybol turnuvası düzenlendi.
Kıran Mahallesi'ndeki Mehmet Akif Ersoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda düzenlenen Turnuvaya Ak Parti İl Başkanı A. Mütalip Özbek, Kadın Kolları Başkanı Münevver Ertuş parti yöneticileri ve çok sayıda taraftar katıldı.
Kadınlarla sahaya inenen Ak Parti İl Başkanı A. Mütalip Özbek "Kadın Kolları Başkanlığımızın #SporlaGösterHünerini sloganıyla düzenlediği Mahalleler arası voleybol turnuvası, teşkilatımızın katılımları ile yaptığımız gösteri maçıyla başladı. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.