Muhtar adayı Acar, vaatlerini açıkladı

Muhtar adayı Acar, vaatlerini açıkladı

Hakkari'de tanınmış esnaflardan Faysal Acar 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerinde Gazi Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu duyururken yapacak hizmetleri sıraladı.

HAKKARİ OBJEKTİF HABER

Tüm yurtta 2024 yılında mahalli idareler seçimiyle birlikte gerçekleşecek. Belediye başkanlığı, meclis ve muhtarlık seçimi, tek bir aşamada tamamlanacak.

Hakkari'de de muhtar adayları kendilerini seçmenlerine anlatmaya başladılar.

Gazi Mahallesi Muhtarlığına adaylığını açıklayan aynı zamanda 20 yıldır Hakkari Devlet Hastanesi kavşağında fidan satan Faysal Acar, Gazi mahallesine hizmete hazır olduğunu söyledi.

Doğduğu ve büyüdüğü Gazi Mahallesi'ne derin bağlılık hissettiğini söyleyen Acar, aile değerlerine vurgu yaparak, evli ve iki çocuk babası olduğunu belirtti. 

Acar seçmenlere şöyle seslendi; “Kıymetli dostlarım ve benim için fikirleri çok değerli sevgili büyüklerim. 31 Mart 2024 Mahalli idareler seçiminde Mahallemiz için Muhtarlık adaylığımı koymuş bulunmaktayım. Takdir görürseniz bu yarışta kimseyi kırmadan, kimseye kırılmadan bende aday olduğumu sizlerin huzuruna sunmuş bulunmaktayım. Bu yarışı elbet belirleyecek olanlar da sizlerin takdiri olacaktır. sizlerin sorunlarına, sıkıntılarına ve dertlerine daha aktif bir şekilde tarafsızca kulak vereceğime şüpheniz olmasın. Takdir siz kıymetli büyüklerim ve dostlarımın. Sizler takdir ettiğiniz sürece açılmayacak kapı, aşılmayacak sorun yoktur”

Faysal Acar kimdir? 1977 Hakkari Doğumlu, Lise Mezunu olan Faysal Acar, 20 yıldır esnaflık yapıyor. Acar evli ve iki çocuk babasıdır.

YAPACAĞIM HİZMETLER!

  • Mahallemizin yılların şehir içi servisin olmaması büyük bir eksiklik bunu en kısa sürede tahsis edeceğiz.
  • Mahallemizin gençleri ile iç içe el ele hep beraber el birliğiyle sorunlarımızı en üst düzeylere ileteceğiz.
  • Mahallemizin kanaat önderlerine danışarak onların görüşlerini isteklerini alarak en üst düzeylere ileteceğiz
  • Kırk konutların arkadaşındaki yokuşa hem genişletme hem de bir metrelik perde duvar örüp daha güvenilir bir yol olmasını sağlayacağız.
  • Gazi mahallesi mezarlığına çeşme ve onun yol çalışması bir de onun sıcak asfalta kavuşmasını sağlayacağız.
  •  Üniversite kazanan gençlerimiz için kendi mahallemizde komisyon kurup gereken yardımları yapacağız.
  • Mahallemizde çocuk ve kadın parkın yapılması için girişimlerde bulunacağız.
  • Durumu kötü ailelerimizi tespit edip gereken yardımların yapılması için ilgili kurumlara ileteceğiz.
  • İki ayda bir mahallenin gençleri ile toplanarak sorun ve sıkıntılarını dinleyip gereken neyse yapacağız.
  • Bilmediğimiz sorun ve sıkıntılarımızı mahallemizin aydın insanlarına Öğretmenlerine üniversite öğrencilerimize danışarak elimizden gelen gayreti göstererek hep beraber en üst düzeylere ileteceğiz.

0333.jpg

445556.jpg0666.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur. Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
22 Yorum